Prevádzka je do 30.04.2024 zatvorená, na maily odpovedáme priebežne.
Pozývame vás na Dahlie Rallye
18. marca 2018 marekhrebik

Pozývame vás na Dahlie Rallye

Posted in Nezaradené

Autocamping Goralský dvor, Haligovce sa nachádza pri hlavnej ceste v smere Stará Ľubovňa – Červený Kláštor, od ktorého je vzdialený 3 km. Súčasťou dvora je 13 bungalovov s 2, 3 a 4 posteľovými izbami. Každá chatka má 3 samostatné izby, na chodbe je sociálne zariadenie (WC, sprcha, tepla voda), chladnička.

V areáli sa tiež nachádza Slovenská reštaurácia s domácimi špecialitami, ktorá je štýlovo zariadená, letná koliba s ohniskom, na ktorom sa pripravujú rôzne slovenské špeciality, terasa a KEMPING*** pre stany i prívesy s možnosťou napojenia na elektrický prúd, vodu, spoločné sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou, kuchynky s vybavením, ohniská so sedením, prístrešky. V areáli je k dispozícii múzeum dobových strojov s ich funkčnou ukážkou, mini zoo, zdarma Wi-Fi, práčka, sušička, požičovňa športových potrieb, trampolína, vonkajší bazén, detské ihrisko, futbalové ihrisko, vonkajšie šachy… V blízkosti areálu sú turistami vyhľadávané Haligovské skaly, splav na pltiach, pešia a cykloturistika.

Pieninský národný park nachádzajúci sa severovýchodne od Vysokých Tatier na Slovensko – poľskej hranici ponúka na malom priestore množstvo malebných prírodných krás. Atrakciou tohto územia je splav na drevených pltiach alebo raftoch najväčším kaňonom v Strednej Európe – kaňonom rieky Dunajec. Okolie poskytuje veľa ďalších možností pre aktívny oddych ako pešia alebo cykloturistika. K dispozícii sú fakultatívne výlety do blízkeho okolia – Stará Ľubovňa, Levoča, Kežmarok, Slovenský raj, Vysoké Tatry, Bardejov, Vrbov či návšteva Poľskej časti Pieninského národného parku a blízkeho zámku v Niedzici na Czorstinskej priehrade alebo Zakopaného.

Kemping za svoju pravidelnú a tvorivú činnosť v prospech zákazníkov dostal ocenenia Kemp roku 2010, 2012, 2014 a 3.miesto kemp roku 2016.

Sme hrdý na to, že sme dostali dôveru od prezídia Slovenskej Asociácie Campingu a Caravaningu a prezídia Dahlie rallye na usporiadanie 22. Ročníka Dahlie rallye v roku 2018. Urobíme všetko pre to, aby sme pre Vás pripravili čo najlepší program a aby Ste sa mali u nás čo najlepšie.

Stiahnúť propagačný materiál