Reštaurácia

Reštaurácia

Tradičné slovenské špeciality zo Spiša

Reštaurácia

Tradičné slovenské špeciality zo Spiša

Tu varí naša babička

Slovenské špeciality zo severného Spiša a Pienin môžete ochutnať

aj priamo u nás v Goralskom dvore.

Viac o reštaurácii

Slovenská reštaurácia

Kapacita reštaurácie je pre 110 ľudí. Pozostáva z troch miestností, s možnosťou vzájomného prepojenia. Celá reštaurácia je prepojená na priľahlé terasy a Kolibu. Využíva sa na spoločenské posedenia s tanečným parketom, školenia, svadby, alebo učebne. V rámci našich služieb taktiež vieme zabezpečiť catering ku svadobnej hostine. Zariadenie umožňuje vstup domácich miláčikov a fajčiarov do vyhradeného priestoru.

Letná Koliba

Kapacita koliby je 100 miest s možnosťou rozšírenia do 250 miest. Je vybavená otvoreným ohniskom, na ktorom sa pripravujú rôzne špeciality. Vo večerných hodinách je osvetlená fakľami. Využíva sa na pikniky pred alebo po splave na pltiach, spoločenské posedenia, vystúpenia ľudových súborov, večerné sedenia a svadby. Pripravujú sa rôzne špeciality Na spríjemnenie sedenia v kolibe ako aj v reštaurácií hrá Goralská muzika a voľné chvíle sa dopĺňajú krátkym vtipným programom – dojenie baranov, mlátenie prázdnej slamy cepami, zatĺkanie klincov, rezanie dreva.

Firemné akcie

Navštíviť nás môžete individuálne alebo väčšia skupina. Pre skupiny nad 30 osôb ponúkame zľavy. Ako skupina si môžete objednať piknik v letnej kolibe s Goralskou muzikou, objednať súťaže ako sa robilio kedysi, splav na pltiach, rafty, kajaky, bicykle. Zabezpečujeme aj odvoz a dovoz minibusom.