Prevádzka je od 15. 10. 2018 do 30. 04. 2019 zatvorená.
Prevádzka je od 15. 10. 2018 do 30. 04. 2019 zatvorená.

Reštaurácia

Reštaurácia

Tradičné slovenské špeciality zo Spiša

Reštaurácia

Tradičné slovenské špeciality zo Spiša

Slovenská reštaurácia

Kapacita reštaurácie je pre 110 ľudí. Pozostáva z troch miestností, s možnosťou vzájomného prepojenia. Celá reštaurácia je prepojená na priľahlé terasy a Kolibu. Využíva sa na spoločenské posedenia s tanečným parketom, školenia, svadby, alebo učebne. V rámci našich služieb taktiež vieme zabezpečiť catering ku svadobnej hostine.

Letná Koliba

Kapacita koliby je 100 miest s možnosťou rozšírenia do 250 miest. Je vybavená otvoreným ohniskom, na ktorom sa pripravujú rôzne špeciality. Vo večerných hodinách je osvetlená fakľami. Využíva sa na pikniky pred alebo po splave na pltiach, spoločenské posedenia, vystúpenia ľudových súborov, večerné sedenia a svadby. Pripravujú sa rôzne špeciality Na spríjemnenie sedenia v kolibe ako aj v reštaurácií hrá Goralská muzika a voľné chvíle sa dopĺňajú krátkym vtipným programom – dojenie baranov, mlátenie prázdnej slamy cepami, zatĺkanie klincov, rezanie dreva.

Firemné akcie

Navštíviť nás môžete individuálne alebo väčšia skupina. Pre skupiny nad 30 osôb ponúkame zľavy. Ako skupina si môžete objednať piknik v letnej kolibe s Goralskou muzikou, objednať súťaže ako sa robilio kedysi, splav na pltiach, rafty, kajaky, bicykle.