Ubytovanie

Ubytovanie

Goralský dvor

Chatky

Ubytovanie je v turistických chatách, typ bungalovy. Každá chata má 3 samostatné uzamykateľné izby (1/2 + prístelka, 1/2 + prístelka, 1/1 + prístelka), soc. zariadenie, sprchu a teplú vodu, chladničku. Pre rodinné pobyty je možné si prenajať celú chatu, s možnosťou pristavenia si stanu pri chate, a využívania soc. zariadení v chate a detského ihriska.

Zariadenie je vhodné pre rodinné pobyty, skupinové zájazdy, firemné akcie s dobovými súťažami, školské výlety a školenia.

 

pevné lôžko
 13 – 20 € / osoba na noc
prístelok  10 – 15 € / osoba na noc
celá chata 60 – 130 € / noc
pes
3 € / noc
parkovanie pri chate
2 € / noc
CK, CA, skupiny
cena dohodou

 

Kemping

Kemping sa nachádza v areáli Goralského dvora. Je vybavený samostatným sociálnym zariadením so sprchami a teplou vodou, 2 x kuchyňou s riadom, varičmi, rýchlovarnými kanvicami a mikrovlnnou rúrou, práčovňou, sušičkou so žehliarňou a soc. zariadením pre telesne postihnutých. Možnosť napojenia na elektrickú energiu 230 V, vodu a kanalizáciu na chemický odpad. Na stolovanie je možné využiť otvorené a kryté ohniská so sedením a priestor na prípravu jedál s priestorom na umývanie riadu. Pre deti slúži detské ihrisko s hojdačkami, detský vykurovaný bazén, dotyková farma. Zariadenie je vybavené bezbariérovým prístupom aj do reštaurácie.

 

stan 2,50 – 8 € / noc
osoba nad 12 rokov 2,50 € / noc
osoba do 12 rokov 1,50 € / noc
karavan + autobus 6,00 € / noc
príves + auto 6,50 € / noc
auto 2,00 € / noc
motorka 2,50 € / noc
pes 2,50 € / noc
elektroprípojka 4,50 € / noc

Ceny pre školy

2 a viac nocí 1 noc
R, V + ubytovanie 18 € / osoba na noc 23 € / osoba na noc
R, O, V, + ubytovanie 20 € / osoba na noc 25 € / osoba na noc

Stravovanie

Stravovanie je individuálne alebo možnosť zakúpenia polpenzie, celej penzie.

plná penzia polpenzia
dospelá osoba 16 € / os na deň 12 € / os na deň
dieťa do 10 rokov zľava podľa dohody zľava podľa dohody

Obsadenosť

Rezervácia ubytovania

Užite si celodenný výlet v Pieninách naplno! Sme majiteľmi pltí, raftov a bicyklov. Objednajte si u nás. Zorganizujeme, poradíme, odvezieme, a dovezieme. Bližšie informácie sa dozviete na recepcii alebo telefonicky na čísle +421 905 389 413.

Nástup na ubytovanie / check-in:  po 14.00 hod

Odovzdanie chát / check-out:  do 10.00 hod

Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Ladislav Simoník – DUNAJEC – TOUR