Ubytovanie

Ubytovanie

Goralský dvor

Chatky

Ubytovanie je v turistických chatách, typ bungalovy. Každá chata má 3 samostatné uzamykateľné izby (1/2 + prístelka, 1/2 + prístelka, 1/1 + prístelka), soc. zariadenie, sprchu a teplú vodu, chladničku. Pre rodinné pobyty je možné si prenajať celú chatu, s možnosťou pristavenia si stanu pri chate, a využívania soc. zariadení v chate a detského ihriska.

Zariadenie je vhodné pre rodinné pobyty, skupinové zájazdy, firemné akcie s dobovými súťažami, školské výlety a školenia.

 

 1 noc  12 – 15 € / osoba
 celá chata  60 – 100 € / noc
 pes  4,00 € / noc
 CK, CA skupiny  cena dohodou

 

Kemping

Kemping sa nachádza v areáli Goralského dvora. Je vybavený samostatným sociálnym zariadením so sprchami a teplou vodou, 2 x kuchyňou s riadom, varičmi, rýchlovarnými kanvicami a mikrovlnnou rúrou, práčovňou, sušičkou so žehliarňou a soc. zariadením pre telesne postihnutých. Možnosť napojenia na elektrickú energiu 230 V, vodu a kanalizáciu na chemický odpad. Na stolovanie je možné využiť otvorené a kryté ohniská so sedením a priestor na prípravu jedál s priestorom na umývanie riadu. Pre deti slúži detské ihrisko s hojdačkami, detský vykurovaný bazén, dotyková farma. Zariadenie je vybavené bezbariérovým prístupom aj do reštaurácie.

 stan  2,50 – 8 € / noc
 osoba  2,50 € / noc
 dieťa do 12 rokov  1,50 € / noc
 príves + auto  6,50 € / noc
 karavan (bus)  6,00 € / noc
 auto  2,00 € / noc
 pes  4,00 € / noc
 elektroprípojka  4,50 € / noc

 

Obsadenosť

Rezervácia ubytovania

Užite si celodenný výlet v Pieninách naplno! Sme majiteľmi pltí, raftov a bicyklov. Objednajte si u nás. Zorganizujeme, poradíme, odvezieme, a dovezieme. Bližšie informácie sa dozviete na recepcii alebo telefonicky na čísle +421 905 389 413.

Nástup na ubytovanie / check-in:  po 14.00 hod

Odovzdanie chát / check-out:  do 10.00 hod


Dátum nástupu ubytovania

Dátum odchodu

Chcete izbu alebo celú chatu?
izbacelá chataSúhlasím so spracovaním osobných údajovTýmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Ladislav Simoník – DUNAJEC – TOUR.